inSPORTline LKW-1060 1-20 kg

TOP 40 v kategorii Zátěžové vesty

inSPORTline LKW-1060 1-20 kg

Zátěžová vesta s 19 kusy závaží pro regulaci zátěže, s reflexními prvky, pro všechny druhy posilování a cvičení. Zátěžová vesta inSPORTline LKW-1060 20 kg je moderní zátěžová...
3 390 Kč

• pěkne zpracovani

• Možnost nastavení váhy a popruhů
    • Příjemný materiál

• Velký rozsah možné zátěže
    • 20kg je 20kg, ne vždy jednoduchá manipulace a uskladnění :-)

20 kg
Odnímatelné závaží
Reflexní prvky

Zátěžová vesta inSPORTline LKW-1060 20 kg je moderní zátěžová vesta s rovnoměrným rozložením zátěže. Vesta inSPORTline je vyrobena ze speciálního denimového materiálu za účelem dosažení maximální odolnosti, pevnosti a tuhosti. Vesta je určena pro zatížení během fitness tréninků, běhání a posilování. Díky množství kapes na vyjímatelná ocelová závaží, které jsou součástí balení, lze zátěž regulovat mezi 1 až 20 kg. Praktické reflexní prvky zvyšují bezpečnost při běhání za zhoršených světelných podmínek.

Technický popis:

• vesta pro fitness trénink, běhání a posilování
  • vyrobeno z kvalitního denimového materiálu se zvýšenou odolností
  • přirozené a rovnoměrné rozložení zátěží kolem těla
  • reflexní prvky pro vyšší viditelnost
  • přizpůsobení obvodu hrudníku
  • možnost regulace zátěže
  • 19 kapes pro přídavnou zátěž (9 na přední části, 10 na zadní části)
  • vyjímatelná ocelová závaží jsou součástí, každé váží 1 kg
  • rozměry:

šířka: 32 cm

• výška k ramenům: 45 cm
  • výška ke krku: 30 cm
  • délka upínacího popruhu: 45 cm
  • délka protichůdného pružného popruhu: 60 cm (nenatažená délka)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 40 865 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

• pěkne zpracovani

• - svůj účel plní
    • - plně nastavitelná
    • - vizuálně docela pěkná
    • - došla mi nehorázně smradlavá (jakýsi gumový zápach)
    • - při odmočení totálně černá voda, vestu jsem musel vyprat, abych jí zbavil bordela a smradu, kterého mě bolela hlava
    • - pří snaze kontaktovat inSportLine přes jejich formulář ani po několika dnech žádná reakce

Vestu hodnotím teprve po týdnu používání, takže dlouhodobější charakteristiky jako výdrž samozřejmě nemohu hodnotit. Celkově vesta plní, co plnit má. Na druhou stranu mě u inSportLine čekala otřesná zákaznická zkušenost. Že si tato firma se zákaznickou zkušeností moc hlavu neláme je mi známo již z dřívějška. Vím, že nesmím kupovat od nich nic pogumovaného (většinou z toho jde otřesný zápach, takže nevhodný do domácího prostředí). U tohoto produktu konkrétně se to stalo opět, ač na sobě žádnou gumu nemá. Patrně byl uskladněn spolu s něčím gumovým. Hned po prvním použití jsem musel vyprat cvičební věci, jelikož neskutečně páchli a mě osobně pobolívala hlava. Nebyl jsem si jistý, zda mohu vyprat či jak se mám o vestu starat, protože vesta neobsahovala žádný informační štítek, ani návod a na stránkách jsem také nic nenašel. Otázka zaslaná přes formulář na jejich stránkách mi nikdo neodpověděl několik dní (dostal jsem jen potvrzení o přijetí dotazu a na odpověď stále čekám). Nakonec jsem ztratil nervy a vestu vypral (potřebuji trénovat a ne čekat, až se někdo uráčí mě kontaktovat). Pro jistotu jsem chtěl vyprat jen v ruce. Z vesty šla barva a další bordel - voda úplně černá (docela děsivé, když uvážím, že při cvičení se člověk potí) - zápach se mi porazit nepodařilo. Nakonec jsem musel hodit do pračky, což naštěstí docela pomohlo. Za zmínku též stojí, že přišla v rozbité špinavé krabici bez návodu či odkazu na návod (u tohoto druhu produktu to není až takový problém, ale člověku to na nadšení z výrobku moc nepřidá). Abych ale jen nehanil. Je docela dost možné, že jsem měl prostě jen smůlu a poslali mě holt nějaký kus, který dlouho ležel v nějakém bordelu. Ten gumový zápach od nich znám (vracel jsem jim kettlebell, musel jsem vyhodit gumové nohy bradel - normálně již nakupuji kvůli tomu jinde, ale u vesty jsem toto fakt nečekal). Vesta sama o sobě je navržená dobře. Zaslání bylo rychlé. Je škoda, že používají na některé produkty smradlavé materiály (u jiných firem jsem se s tím zatím nesetkal) a podle mě je to docela problém. Proto nemohu s čistým svědomím produkt doporučit, ač sám o sobě bude patrně sloužit dobře.

• Možnost nastavení váhy a popruhů
    • Příjemný materiál
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Velký rozsah možné zátěže
    • 20kg je 20kg, ne vždy jednoduchá manipulace a uskladnění :-)
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

Výrobek ve všem odpovídá obrázku, barva, suché zipy atd. Jednotlivá závaží jsou v kapsičkách na suché zipy, které hodně pevně drží, což je dobře, závaží nevypadne. Výborné je, že je vestička i pro začátečníky, dají se lehce oddělat všechna závaží a je i pro hodně natrénované. Balík 20 kg dorazil v pořádku na poštu, která kupodivu s váhou neměla problém a ještě bylo dopravné zdarma. Materiál je pevný a kvalitní, vypadá, že vydrží.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Jefdinečná cvičební pomůcka. jde o to, že zvýšíte svou tělesnou váhu rovnoměrným rozložením prostřednictvím vesty s volitelnou váhou v rozmezí 1-20 kg. Tímto způsobem zvyšujete efektivitu cviků, které můžete provádět i v klidu domova.

• zatížení na 20Kg

Jediný dostupný produkt s 20kg závažím. Vše plně nastavitelné. Kvalitní zpracování.

za tu cenu dobrá volba